• slidebg1
bezkontaktni-poradenstvi15let-zkusenosti
Počet příspěvků: 132
Počet zhlédnutí: 25933

NOVINKY

Příspěvků: 61-70 z celkem 132   Začátek | Předchozí | Následující | Konec | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Tepelné čerpadlo Acond

02.03.2016

Všichni vědí, jaký je rozdíl mezi farmářským jogurtem a jogurtem plným Éček a zvýrazňovačů chuti. Stejně tak my v Acondu vyrábíme poctivé české tepelné čerpadlo v nerezovém provedení, s velkými výměníky, účinnějším ohřevem TUV atd. Nesnažíme se co nejlevněji vyrobit a co nejdráže prodat. Než kvartální výsledky jste pro nás důležitější Vy, naší zákazníci a Va


Tepelná čerpadla Daikin

02.03.2016

Daikin Altherma představuje komplexní řešení pro vytápění, chlazení a ohřev teplé vody. Tento systém je založený na principu tepelného čerpadla vzduch-voda. Daikin Altherma je ideálním řešením pro snížení spotřeby energie a emisí CO2.


Tepelné čerpadlo Nordline

02.03.2016

Tepelná čerpadla, solární panely a klimatizace značky NORDline, jsou montována u předních čínských výrobců. U tohoto zařízení patří dneska k tomu nejlepšímu, co v poměru cena/kvalita český trh nabízí. Naši technici Vás navštíví a nabídnou nejoptimálnější způsob klimatizace, vytápění a ohřevu TUV vašich firem a domácností. Provedou montáž (primárního okruhu)


Tepelné čerpadlo země-voda

02.03.2016

Pořízení tepelného čerpadla neznamená automaticky úsporu provozních nákladů. Podle zkušeností společnosti Tepelná čerpadla IVT, která je největším dodavatelem těchto úsporných zařízení, můžete při špatné volbě systému tepelného čerpadla platit i o 50 % více, než platí s tepelným čerpadlem váš soused.


Tepelná čerpadla země-voda

02.03.2016

Tepelné čerpadlo země-voda je jednou z možností, jak trvale snížit energetické náklady na vytápění a ohřev vody. Kdy je možné tepelné čerpadlo země-voda využít? Jaká je jeho cena? Na co si dát při výběru tepelného čerpadla pozor?


Tepelná čerpadla vzduch-voda

02.03.2016

Vybrat si zodpovědně kvalitní tepelné čerpadlo vzduch-voda je dnes opravdu velký oříšek. Laik v podstatě nemá šanci rozlišit, která tepelné čerpadlo vzduch/voda je kvalitní a které značce tepelných čerpadel se raději vyhnout. Zde je několik základních bodů, podle kterých se při výběru tepelného čerpadla vzduch/voda můžete orientovat.


Tepelná čerpadla jsou vhodná i pro bytové domy

02.03.2016

Topení představuje v provozu každého objektu jednu z nejvyšších nákladových položek a jen málokdo si uvědomuje, že pomocí tepelných čerpadel je možné vytápět nejen rodinné domy, ale také bytové domy, administrativní budovy, nebo školy.při použití například plynového kotle nedosáhly.


Tepelné čerpadla Praha

02.03.2016

Společnost eurosystemy.cz využívá dlouholetých zkušeností svých zaměstanců v oblasti návrhu, instalace a servisu tepelných čerpadel a klimatizací. Svým zákazníkům chce vždy připravit řešení na míru tak, aby výsledek byl efektivní a zákazník byl spokojený.


Výběr tepelného čerpadla do rodinného domu

02.03.2016

Doba, kdy TČ bylo bráno jen jako alternativní topení, je minulostí. TČ jako základní zdroj tepla pro svůj rodinný dům volí stále více lidí. Všeobecně známým důvodem jsou nízké provozní náklady, ale postupem doby také snižující se pořizovací cena.Výběr samotného druhu, výrobce a dodavatele TČ je otázka poměrně komplikovaná a každý rozumný investor ji musí řeš


Tepelné čerpadlo vzduch-voda

01.03.2016

Tepelná čerpadla vzduch/voda získávají energii z okolního vzduchu, i pokud venkovní teplota klesne na -22 °C. Energii získanou při nízké teplotě přečerpají na vyšší a předávají ji do otopné vody.