REKUPERACE
ZDRAVÉ A CHYTRÉ
VĚTRÁNÍ

DOKONALÉ ŘEŠENÍ PRO DOKONALÉ VNITŘNÍ KLIMA
S ČERSTVÝM A ZDRAVÝM VZDUCHEM

mapa


Expert na instalace již 20 let
Odborný partner pro spolehlivé řešení
Splňujeme normy a požadavky na domy s téměř nulovou spotřebou
Děláme to jinak, pracujeme lépe. Přátelský a lidský přístup je u nás prioritou.EUROSYSTEM CLIMA AIR COMFORT swissPARTNEŘI PRO REKUPERACE A VĚTRACÍ SYSTÉMY

pasive vaillant komfovent nibe zehnder stiebel ivar stiebel stiebel

Zarezervujte si ty nejlepší techniky na instalaci
Zdravého větrání CLIMA COMFORT + s rekuperací

Celkový počet realizací za rok: 130

58%
Obsazeno staviteli novostaveb RD
42% VOLNÉ
REZERVUJTE SI VOLNÉ TERMÍNY

Volný termín pro Vás vždy umíme najít a vše nainstalovat k Vaší spokojenosti


AKCE 2023 …nikde jinde nezískáte více

Švýcarská
větrací - rekuperační
jednotka ZEHNDER 300
za 39.990 Kč
Dodatečná sleva
10.000-30.000 Kč při instalaci s tepelným čerpadlem nebo podlahovkou
Měřič kvality a vydýchanosti vzduchu ZDARMA CASH BACK REFERENCE 20.000 Kč
DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA NA PRASKNUTÍ POTRUBÍ 60 měsíců záruka na instalaci SOUTĚŽ O REKUPERACI ZDARMA DÁREK - MASTER CHEF GRILL TEFAL V HODNOTĚ 7.000 Kč Díky zakoupení větracího systému u nás budete mít možnost ušetřit na filtrech AŽ 60% NÁKLADŮZHLÉDNOUT RECENZE ZÁKAZNÍKŮ

ZÁVAZEK/GARANCE:
"Budeme nejlepší firmou,
kterou si na stavbu objednáte!!!"

recenze-rekuperace


Získat cenovou nabídku online


Objednat schůzku s technikem

rekuperacni-jednotky

rekuperace-comfoair rekuperace-technik
rekuperace-akce rekuperace-sleva
technik

Instalace celá ČR bez zvýšených režijních nákladů
Získat cenovou nabídku online


Objednat schůzku s technikem

tel: 731 560 985


Srovnání všech značek na jednom místě

Pro každý projekt a každého zákazníka je ideální jiná větrací jednotka s rekuperací. Proto instalujeme větrací jednotky s rekuperací všech výrobců a vy si je v naší nabídce můžete srovnat.

komfovent

Větrací jednotka s rekuperací DOMEKT CF 200 V C6M
Větrací jednotka s rekuperací DOMEKT CF 300 V C6M
Větrací jednotka s rekuperací DOMEKT CF 400 V C6M
Větrací jednotka s rekuperací DOMEKT CF 400 V C6M
Větrací jednotka s rekuperací DOMEKT CF 700 V C6M

Větrací jednotka s rekuperací DOMEKT R 200 V C8
Větrací jednotka s rekuperací DOMEKT R 300 V C8
Větrací jednotka s rekuperací DOMEKT R 400 V C6M
Větrací jednotka s rekuperací DOMEKT R 450 V C6M
Větrací jednotka s rekuperací DOMEKT R 600 V C6
Větrací jednotka s rekuperací DOMEKT R 700 V C6M
Větrací jednotka s rekuperací DOMEKT R 190 V C8
zehnder

ComfoAir 160
ComfoAir 180
ComfoAir 200 Luxe
ComfoAir 200 Luxe
ComfoAir Flex 250
ComfoAir Standard 300
ComfoAir Standard 375
ComfoAir E350
ComfoAir Q350 TR
ComfoAir Q450 TR
ComfoAir Q600 ST

PAUL Focus 250 Base
PAUL Focus 200
stiebel-eltron

LWZ 370 plus
LWZ 170 E Plus
VRC-W 400 E
VRC-W 400
LWZ 70 E

LWZ 8 CS Premium
LWZ 5 CS Premium

PRAKTICKÉ ZKUŠENOSTI - RECENZE UŽIVATELŮ

Zdravý a čerstvý vzduch po celý rok. Jsme moc spokojení.

Ráno se probudím a máme v ložnici čerstvý vzduch jako by bylo vyvětráno ale není nám zima ….v bytě bez větrání jsem se často budil. Teď spím celou noc a ráno se cítím skvěle.

stars

Ano moc spokojení… Velmi ráda vařím a ve staré kuchyni i přes kvalitní digestoř byl neustále zápach co pak byl v celém domě a nešlo to vyvětrat. Teď si smažím řízky ve velkým a necítíme nikde nic. Větrací systém vše odvětrá tak, že je u nás vzduch jak ve švýcarských alpách… Doporučujeme každému do nového domu.

Nevětrám okny, tak už nemáme doma prach. Vše odfiltruje větračka s rekuperačkou. Nevěřila jsem mojemu, že to tak bude a teď mu dávám za pravdu. Jsme moc spokojená že mě přesvědčil o všech výhodách, které automatická větračka má.. Moc doporučujeme všem..

stars

Větrání jsem si pořizoval proto, abyhc nemusel klasicky otvírat okna a větrat. Tohle funguje dokonale. Co mě překvapilo je že po osprchovaní v koupelně mi větrací systém vyvětrá všechnu vlhkost ze sprchy a ani zrcadla nejsou zamlžená.

Nejvíc jsem ráda za děti že mají zdravý vzduch na učení v pokojích. Nám se s manželem perfektně spí a celkově jsme s Vašim větracím systémem moc spokojení… Doporučujeme.

Mám ráda čisto a naklizeno.. Po přestěhování z menšího bytu jsem se bála že budu jen uklízet prach na velkým baráku. Ale prach tam prostě není. Vše odfiltruje větrací systém. Ale je pravda že okna vlastně ani neotvíráme, není proč. Větrání funguje automaticky.

stars
stars

Často mě bolívala hlava a byla jsem unavená. Po nastěhování do nového domu kde máme větrací systém se to vše zlepšilo. Je to neviditelný větrač po celý den a nemusíme vůbec nic dělat, vše funguje automaticky.

Jsem moc rád že mě Váš technik přesvědčil ať si větrací systém s reku pořidím. Perfektní. Vše je jak řekl, nic nemusí dělat a máme neustale v domě krásně čerstvý vzduch.

Nejviditelněji funkčnost poznáme když se večer koupe a sprchuje celá rodina… Vlhkost a zamlžení oken a zrcadel v koupelně není… No a ten komfort, kdy vůbec nemusíme otvírat k větrání okna je skvělý. Užívám si to. Rozhodně bych si to pořídila znovu.

Nejvíce to větrání poznám když přijdu k děckám do pokoje… Dříve to byla klasická "opičárna" a teď jen čerstvý vzduch bez jakýchkoli pachů. No a daleko lépe se mi spí..

No my bydlíme ve Valašském Meziříčí a tam každého obtěžují ty smrady z Babišovi chemičky - DEZA. Pro nás větrání s rekupkou byla jasná volba a hlavní požadavek při stavbě domu. Podmínka bylo odfiltrování pachů pomocí uhlíkových filtrů. Funguje to bezvadně. Když si lidi stěžují že zas fouká blbě vítr a z chemičky jde smrad tak my doma nic necítíme. Jinak je to celkově super. Pořád máme čerstvý vzduch a nemusíme větrat.

stars

Mám doma tři kluky věku 10-18let a když počítám mojeho tak 4chlapi. Asi si dokážete představit co taková tlupa nadělá ráno na toaletách. No a já už nic necítím. Neskutečné co ten větrací systém umí. Doporučuji každé ženě co má doma „divočáky“ a „opičáky“ fakt to funguje, větrá, vyvětrá, pořád čerstvej vzduch a parádně se spí.

Já si to s manželkou pořizoval pro komfort, který výrobce sliboval u popisku větrací jednotky. Vše je pravda a my máme doma čerstvý a zdravý vzduch. Teď je ale problém v tom, že kdekoli přijdu tak cítím ten rozdíl mezi prostory s větráním a bez větrání. Kéž by to bylo všude.

Rozdíl mezí domem s automatickým větráním a bez větrání jsem pochopil až jsem spal u známeho co větrací systém nemá… Opravdu jsem rád že jsem si větrání pořídil… Rozdíl je nesrovnatelný… Rozhodně všem doporučuji!!!

Větrání s rekuperací jsem pořizoval díky tomu že projektant to tam navrhl a ani jsem neveděl co to umí … Teď jsme opravdu rád, že to mám. Ten rozdíl mezi starým domem a nvoostavbou je velký… Manželce se líbí že ji uschne přes noc v koupelně prádlo. Mco dobře se nám spí. Já jsem nadšený z toho, že nemusíme na věrtrání v zimě otvírat okna jak to bylo ve starém domě a šetříme.

stars

Znáte ten typický oddér po celé noci spánku?! Tak ten už u nás v ložnici ani u děcek není. Úžasné jak to dokonale funguje!

stars

Neustále vyvětráno, svěží vzduch bez klasického pocitu vydýchaného vzduchu!! Takhle máme pořad doma. Jsme moc spokojeni s větracím systémem.

Větrání super ale že to bude umět vyvětrat i vlhkost z povlečení a matrací po vyspání tak to jsem nevěřila. Fakt to funguje!!!

Máme babičku v Krkonoších v takové malé chaloupce. Vždy jsem se tam těšila na ten čerstvý a zdravý vzduch. No a teď úplně stejně čerstvý a zdravý vzduch máme v pražském domě. No úžasný..

stars

Větrání jsem chtěl už od nástupu do nové práce kde automatické větrání s rekuperací v kanclech máme. Takže výhody už dlouhodobě znám a jsme v novém domě moc spokojeni.


rekuperace-recenze-1.png, 275kB
rekuperace-recenze-2.png, 272kB
rekuperace-recenze-3.png, 332kB
rekuperace-chytre-vetrani

Instalujeme nejlepší rekuperace na trhu
..švýcarská a německá precizní kvalita za rozumnou českou cenu

Náš specialista Vám pomůže s výběrem a nabídne Vám férovou cenu s nejvyšší slevou na trhu na více než 5 značek rekuperačních jednotek.

Vyberte si z naší nabídky komfortního, zdravého a čerstvého vzduchu.

Systémy chytrého větrání s rekuperací tepla i vlhkosti.

rekuperace
rekuperace
rekuperace

CHytré větrání ... Komfortní, zdravé a energeticky úsporné vnitřní klima.

rekuperace

rekuperace
rekuperace
rekuperace

rekuperace
rekuperace
rekuperace

rekuperace
rekuperace rekuperace
rekuperace
rekuperace
rekuperace rekuperace
rekuperace rekuperace rekuperace
rekuperace
rekuperace-reference.jpg, 102kB

rekuperace-reference
rekuperace-reference
rekuperace-reference

rekuperace-reference
rekuperace-reference
rekuperace-reference
4121