• slidebg120let-zkusenosti

NOVINKY

Podlahové topení Olomouc

05.04.2016

Realizace systémů pro podlahové vytápění objektů v Olomouci a v Olomouckém kraji. Zajišťujeme pro Olomouc a Olomoucký kraj veškeré služby pro podlahové vytápění - konzultace, projekční práce, dodávky materiálu, stavební práce, topenářské práce a servis.

S každým zákazníkem v Olomouci nebo jinde v Olomouckém kraji zkonzultujeme jeho záměr a podle jeho potřeb a dispozic objektu dodáme technologii pro podlahové vytápění jeho domu či objektu, nejlépe vyhovující konkrétnímu místu a zamýšlenému způsobu využití.


Nabízíme všechny prověřené systémy podlahového topení pro domácnosti i komerční objekty v Olomouci a v Olomouckém kraji. Naše nabídka podlahového vytápění zahrnuje služby :

Teplovodní podlahové vytápění 

Vytápění podlahy pomocí trubkových hadů vedených pod podlahou, jejichž teplonosným médiem je voda. Nejčastěji realizovaný systém podlahového topení v Olomouci a v Olomouckém kraji.

Teplovzdušné podlahové vytápění 

Vytápění místností podlahou s integrovaným teplovzdušným systémem má mnohé výhody, pro něž se instaluje především v rekreačních objektech v okolí Olomouce i jinde v Olomouckém kraji.

Elektrické podlahové vytápění 

Elektrické podlahové systémy vytápění jsou dobrým řešením v krátkodobě využívaných místnostech nebo objektech v Olomouci a okolí. Jejich výhodou jsou také nízké pořizovací náklady.

Sálavé podlahové vytápění 

Podlahové vytápění využívající efekt sálání je tradičním řešením topení v podlaze - sálavé teplo je mnohem zdravější než zahřívání vzduchu radiátory. Nejen v Olomouci a v Olomouckém kraji vede v počtu instalací.

Konvekční podlahové vytápění 

Konvekční otopná tělesa umístěná pod podlahou, tzv. podlahové konvektory. Mají svoje uplatnění ve všech objektech v Olomouci a okolí s prosklenýi plochami, kde zabraňují pocitu chladu od studených ploch.

Akumulační podlahové vytápění 

Podlahové vytápění s akumulací tepla je výhodné ve všech domech v Olomouci a v Olomouckém kraji, kde si přejeme zajistit stabilní teplotu bez ohledu na kolísání výkonu topidla anebo chceme využít levného tarifu elektrické energie.

Přímotopné podlahové vytápění 

V místnostech, kde se pohybujeme jen několik minut denně, potřebujeme obvykle mít podlahu teplou hned. Zde je nejlepší místo pro přímotopné podlahové topení. Montujeme podlahové přímotopy kdekoli v Olomouckém kraji.