podlahove-topeni20let-zkusenosti


Podlahové teplovodní topení pro novostavby

SYSTÉMY PODLAHOVÉHO TOPENÍ

Nabízíme Vám instalaci těchto systémů podlahového topení:

potrubi-top-heating-red.jpg, 124kB
Podlahové topení REAHU Podlahové topení Top Heating Podlahové topení Top Heating
Cena s montáží od 598,-Kč/m2 Cena s montáží od 498,-Kč/m2 Cena s montáží od 649,-Kč/m2

AKCE na podlahové topení!

akce-top-heating akce-top-heating akce-rehau
NEJPRODÁVANĚJŠÍ / TOP HEATING NA SYSTÉMOVOU DESKU PODLAHOVÉ TOPENÍ REHAU
plus sleva na celkovou dodávku vč. montáže plus sleva na celkovou dodávku vč. montáže plus sleva na celkovou dodávku vč. montáže

Podlahové topení RENOVA pro modernizace rodiných domů bez bourání podlah

renova

Obecně

Podlahové topení je jeden z nejefektivnějších způsobů vytápění rodinných domů. Topná konstrukce je zabudována do podlahy v předepsané skladbě podlahy, což zajišťuje téměř ideální rozložení teplot v místnosti. Jedná se o soustavu potrubí, kterými protéká ohřátá voda (teplovodní podlahové vytápění) o teplotě 30-50 °C pomocí nízkoenergetického oběhového čerpadla. Voda jako teplovodní médium je připravována v hlavním zdroji tepla (elektro kotel, TČ, plynový kotel akumulační kotelna). Akumulační betonová či anhydritová vrstva má tloušťku 50-60mm. Topné potrubí se ukládá do hloubky 4-5cm od čisté podlahy. Teplovodní podlahové topení dosahuje instalovaného topeného výkonu od 70-100W/m2.

Obecně o značce Top Heating (nejprodávanější podlahové topení)

Podlahové topení FLEXI THERM od Top Heating je nízkoteplotní úsporný systém určený pro moderní rodinné domy. Na základě inovace systémové desky, kterou Top Heating zaměnil za revoluční reflexní zrcadlovou folii Metalica Reflex a izolaci SUPER IZOL, díky špičkové 5-vrstvé trubce TH RED a dokonalému fixačnímu systému se k Vám dostává jeden z neúspornějších systémů vytápění pro rodinné domy v Evropě. Úspora díky reflexním foliím a izolaci SUPER IZOL je oproti běžným systémům bez těchto komponentů až 20%.


KVALITA TO JE TOP HEATING / OCENĚNO ODBORNÍKY

Podlahové topení Top Heating získalo prestižní ocenění

oceneni

Výhody ve zkratce


podlahove-topeni-vytapeni-eurosystemy.gif

Proč zvolit podlahové topení:

Vysoké úspory

S podlahovým topením ušetříte. Díky ideálnímu rozvrstvení teplot nedochází k hromadění teplého vzduchu u stropu a chladného u podlahy. S podlahovým topením vytápíte teplotou i o několik stupňů nižší při vyšším tepelném komfortu.

Tepelný komfort

Tepelný komfort je zajištěn vyšší teplotou v oblasti chodidel a nohou. Tento komfort Vám zajistí pouze podlahové topení. Při vytápění radiátory je rozložení tepla opačné a navíc způsobuje vysokou cirkulaci vzduchu.

Nízké náklady na pořízení

Podlahové topení bývá synonymem luxusu a vysoké ceny. Komfortní a luxusní pro Váš organismus určitě je, drahé určitě ne. Podlahové topení Top Heating je cenově srovnatelné s radiátorovým topením!


Přednosti podlahového topení Top heating


Použití


Další informace o podlahovém topení

Porovnání podlahového topení a topných těles

U systémů podlahového topení stačí dosáhnout teploty o 3° až 4° vyšší, než je teplota v místnosti, aby začala probíhat výměna tepla. Jakmile se místnost navíc ohřeje např. působením slunečního svitu, podlahové topení se automaticky přiškrtí. Při vytápění radiátory stoupá teplý vzduch nahoru ke stropu, zatímco podlaha zůstává studená. V místnostech s podlahovým topením je podlaha nejteplejším místem, teplota nad podlahou až takřka ke stropu je vyrovnaná to se rovná perfektnímu klima pro příjemný pocit pohody!

Vliv na zdraví

Vlhkost, roztoči, prach a plísně jsou nezdravé pro dospělé i děti a zejména pro alergiky. Podlahové topení přichází s nápravou: podstatně vylepšuje klima v místnostech a tímto způsobem předchází negativním jevům. Koberce a matrace se ohříváním dobře vysoušejí, a výskyt roztočů se tak podstatně snižuje. Stejně tak se i značně snižuje tvorba plísní a výskyt baktérií v celém domě.

Předpoklad pro instalaci

Místnost přímo na zemi nebo nad nevytápěnou částí domu – u těchto místností je třeba počítat se skladbou podlahy 13 až 20 cm pro izolační vrstvu, potrubí a potěr, nad vytápěnými místnostmi stačí skladba podlahy 8 až 15 cm. Pokud vykazuje hrubý beton velké nerovnosti, je třeba před instalací izolační vrstvy nanést vyrovnávací stěrku, aby potěr ležící nad izolací byl všude stejně silný.

Připravenost stavby pro montáž
  • Dokončené montáže oken a dveřních zárubní.
  • Plochy místností(hrubý beton) rovné, vyčištěné do zbytků malty, betonu a nerovností.
  • Dokonale vyčištěné přechody mezi stěnou a podlahou.
  • Omítky dokončené až po hrubou podlahu.
  • Ukončené práce pod omítkami jakou je elektroinstalace, vodoinstalace, vnitřní odpady, centrální vysavač, vzduchotechnika aj.
  • Kompletně ukončené stavební práce uvnitř rodinného domu.

TOPENÍ OD EUROSYSTÉMŮ MÁ JIŽ 15.000 RODIN

ZHLÉDNOUT REFERENCE A HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ


153 m2 novostavba RD

reference-podlahove-topeni

98 m2 novostavba RD

reference-podlahove-topeni-teplovodni

196 m2 mateřská školka

reference-materska-skola-eurosystemy-topeni

282 m2 bytový dům

reference-podlahove-topeni

139 m2 novostavba RD

reference-podlahove-topeni

130 m2 novostavba RD

reference-podlahove-topeni-teplovodni


vice-referenci

Máte zájem o podlahové topení nebo další informace?

Pošlete nám vzkaz nebo jen telefon a my se Vám ozveme zpět. Šetříte tak svůj čas i peníze!

  1.   Položky označené * jsou povinné