• slidebg1
bezkontaktni-poradenstvi15let-zkusenosti
Počet příspěvků: 132
Počet zhlédnutí: 25923

NOVINKY

Příspěvků: 11-20 z celkem 132   Začátek | Předchozí | Následující | Konec | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Tepelná čerpadla Zín

25.04.2016

Ceny energií neustále stoupají a každého zajímá, jak zaplatit co nejméně za vytápění. Zastaralé kotle už se nejen nevyplatí finančně, ale jejich provoz zatěžuje životní prostředí. Proto zákazníci čím dál tím víc preferují tepelná čerpadla.Chcete si ve Zlíně a okolí pořídit tepelné čerpadlo? Obraťte se na nás.


Tepelné čerpadlo vzduch-vzduch recenze

25.04.2016

Tepelná čerpadla se stávají stále významnějším zdrojem tepla pro domácnosti. V době, kdy klesají investiční náklady na jejich pořízení, energie stále zdražují a přibývá domů s nízkoteplotními otopnými systémy, je to trend zcela pochopitelný.


Klimatizace s tepelným čerpadlem

21.04.2016

V posledních letech se každý z nás přesvědčuje, jak se výrazně zvyšují nároky na komfortní prostředí, ve kterém bydlíme, pracujeme nebo trávíme volný čas. Jistě se všichni těšíme na léto, ale již ne na nesnesitelné vedro v bytě, kanceláři nebo v restauraci. Jak se tedy před vedrem a dusnem chránit?


Tepelná čerpadla-dotace

21.04.2016

Až 85% dotaci z maximální částky 150 tisíc Kč bude možné získat na výměnu starého kotle na pevná paliva za tepelné čerpadlo, a tzv. mikro-energetická opatření. Ministerstvo životního prostředí zveřejnilo základní rámec podmínek nových kotlíkových dotací, které budou hrazeny z vropských fondů. Lze očekávat, že některé kraje zveřejní výzvy pro občany ještě let


Tepelná čerpadla Acond

21.04.2016

Optimální pro vytápění objektů s tepelnou ztrátou od několika kW do několika set kW – rodinné domy, penziony, rekreační objekty,podnikatelské provozovny, školy, hotely, administrativní budovy s odpovídající tepelnou ztrátou.


Tepelné čerpadlo Daikin Altherma

14.04.2016

Nový hybridní systém tepelného čerpadla Daikin Altherma kombinuje tepelné čerpadlo (které odebírá teplo z ovzduší a využívá tak obnovitelnou energii) s účinnou plynovou kondenzační technologií. Vnitřní jednotka se skládá pouze z plynového kondenzačního kotle a vnitřních částí tepelného čerpadla a nemusí zabírat více prostoru než tradiční plynový kotel. Teplo


Tepelné čerpadlo Nordline

14.04.2016

Klasická tepelná čerpadla se skvělou cenou na trhu a výbornými vlastnostmi, jsou také tepelné čerpadla od firmy Nordline.


Tepelná čerpadla Panasonic Aquarea

14.04.2016

Tepelná čerpadla Panasonic Aquarea 7 až 16 kW Nový systém Panasonic Aquarea je založen na vysoce účinné technologii tepelného čerpadla, které neslouží pouze k vytápění domu a ohřevu pitné vody, ale také ke chlazení v létě, vždy pro maximální pohodlí a výkon nezávisle na venkovních podmínkách – i v případě extrémních venkovních teplot.


Funkce tepelného čerpadla

14.04.2016

Jednou z mnoha výhod všech tepelných čerpadel je jejich nenáročný provoz či ekologická šetrnost. Většina tepelných čerpadel, která se dnes na trhu nabízejí, jsou vybavena těmito nejmodernějšími technologiemi, které nejen ušetří Vaše náklady za vytápění a ohřev teplé vody, ale zároveň jsou také velmi komfortní a navíc šetrná k životnímu prostředí.


Nejlepší tepelná čerpadla

14.04.2016

Při porovnání tepelných čerpadel se systémy země-voda x vzduch-voda často slyšíme, jak špatnou volbou jsou tepelná čerpadla vzduch-voda oproti jiným systémům a tento článek má ukázat, že není všechno tak černobílé a jednoznačné.