• slidebg1
bezkontaktni-poradenstvi15let-zkusenosti

NOVINKY

Tepelná čerpadla Fujitsu

29.04.2016

Fujitsu nabízí vysoce kvalitní produkty, které jsou šetrné k životnímu prostředí, poskytují dobrý komfort v souladu s naší základní politikou "vytvoření příjemného prostředí" s využitím technologie klimatizace a kreativity.

Split systémy

Design ššetřící energii, který poskytuje příjemné domácí klima a současně ššetří žživotní prostředí. Klimatizace vyhovující nejen lidem, ale i žživotnímu prostředí. Fujitsu General nabízí šširokou šškálu výrobků, které jsou vhodné jak do velkých obývacích pokojů, tak do ložžnic a dětských pokojíků. Vᚹ pokoj zpříjemníme velkým sortimentem klimatizací různých typů vyznaèujících se vysokým provozním výkonem, který ššetří elektrickou energii. Tyto modely jsou vybaveny pro vysoce efektivní provoz, který šetří elektrickou energii.

Multi split systémy

Řídí několik vnitřních jednotek pomocí jedné venkovní jednotky
Pokud chcete udržžet komfortní prostředí ve více místnostech a vybudovat jednoduchý systém využžívající jednu venkovní jednotku, doporučujeme použžití Multi Splitu. Vyberte si z velké řady klimatizací různých typů, které budou vyhovovat vaššim místnostem. Podle svého přání je můžžete různě měnit. Vybudujete si systém, který je vám ššitý na míru.