• slidebg1
bezkontaktni-poradenstvi15let-zkusenosti

NOVINKY

Tepelná čerpadla IVT

05.03.2016

Švédská tepelná čerpadla IVT jsou první komerčně prodávanou značkou čerpadel v ČR. První instalace proběhla v roce 1991. V současné době je IVT největším prodejcem čerpadel v ČR s velkým náskokem před ostatními konkurenty.

Jednička na trhu v Evropě

Podle studie britské společnosti BSRIA je IVT evropským leadrem trhu s tepelnými čerpadly. Od roku 2004 je IVT součástí koncernu Bosch Buderus Thermotechnik, největšího producenta topenářské techniky v Evropě.

Tepelná čerpadla s desetiletou zárukou bez doplatku

Jednou z výhod, které výrazně odlišují švédskou firmu IVT od jiných výrobců tepelných čerpadel je řešení záruky. Tepelná čerpadla IVT mají záruku 5 let na celé tepelné čerpadlo a 10 let na kompresor. IVT má jako jediný dodavatel na trhu prodlouženou záruku zahrnutou v ceně tepelného čerpadla.

Úzce specializovaná firma zaměřená pouze na tepelná čerpadla

Výrazná specializaci na konkrétní technologii a neustálý vývoj a zdokonalování.

IVT vždy na špici techniky

Švédská společnost IVT investuje již desítky let vysoké částky do výzkumu a vývoje tepelných čerpadel. Díky tomu jsou výrobky IVT vždy na špici v oboru. Příkladem může být použití pokrokových japonských Scroll kompresorů Mitsubishi Electric již v roce 2004, tedy 3 roky před konkurencí nebo uvedení tepelných čerpadel země/voda s plynule řiditelným výkonem na trh již v roce 2006.

U čerpadel IVT Greenline Plus výstupní teplota až 65 °C

Jako první jsme začali standardně dodávat tepelná čerpadla s výstupní teplotou 65 °C. Naše tepelná čerpadla mají oproti konkurenci nižší spotřebu elektrické energie a díky tomu i levnější provoz. Tepelné čerpadlo IVT Greenline 11 Plus je prvním komerčně prodávaným tepelným čerpadlem na českém trhu, které dosáhlo magické hranice topného faktoru 5 (0/35).