• slidebg1
bezkontaktni-poradenstvi15let-zkusenosti

NOVINKY

Tepelná čerpadla Mitsubishi

29.04.2016

Mitsubishi Electric si zakládá stejnou měrou jak na získaných zkušenostech, tak na vyvíjení nových technologií. Více než 85 let přichází stále s novými standardy a jako jeden z nejvýznamnějších světových výrobců nabízí velmi rozsáhlý výrobní program.

Tepelná čerpadla od Mitsubishi Electric


Výrobce Mitsubishi Electric nyní nabízí jednu s nejrozsáhlejších nabídek tepelných čerpadel typu vzduch/voda na trhu. Nabídka tepelných čerpadel pokrývá široký rozsah topných výkonů od 4 kW až do 400 kW při podmínkách A2/W35 (podle evropské normy DIN EN 14511). Mitsubishi Electric nabízí řadu tepelných čerpadel vzduch/voda s názvem Power Inverter – New Generation a technologicky zatím nejvyspělejší a nejprodávanější tepelná čerpadla na trhu s názvem Zubadan Inverter – New Generation.

Nejvyšší řadou tepelných čerpadel od Mitsubishi Electric je řada City-Multi (Heat Pump Boiler). Tepelná čerpadla jsou určena speciálně pro objekty s většími tepelnými ztráty a zvýšenou potřebou teplé vody jako jsou např. bytové domy, komerční a administrativní objekty. Jednotky lze libovolně skládat do kaskád a lze tak nabídnout celkový, instalovaný, jmenovitý topný výkon až 400 kW.

Kompletní systémová řešení od výrobce Mitsubishi Electric s názvem Ecodan s technologií Zubadan byly proměřeny nezávislou zkušebnou a byl jim přidělen certifikát kvality s označením EHPA. Klíčovou součástí požadavků k udělení osvědčení kvality tepelným čerpadlům výrobce Mitsubishi Electric, byly technické zkoušky v nezávislém testovacím centru. Základem technických zkoušek byla evropská norma DIN EN 14511. Měření pro získání osvědčení kvality bylo oproti standardní evropské normě zpřísněno tím, že byla snížena výkonová tolerance a to na maximálně 5 %. Zkušebna změřila hodnoty topného faktoru (COP) a hladiny akustického tlaku a tyto údaje pak porovnala s údaji uváděnými výrobcem.