• slidebg120let-zkusenosti


Počet příspěvků: 134
Počet zhlédnutí: 172463

NOVINKY

Příspěvků: 11-20 z celkem 134   Začátek | Předchozí | Následující | Konec | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Podlahové topení Ostrava

18.04.2016

Pokud se v Ostravě a jejím okolí uvažujete o výměně nebo montáži podlahy je dobré myslet i na úspory nákladů na bydlení a zvýšení jeho komfortu nejen užíváním kvalitní podlahy. Vyplatí se investici do podlahy navýšit o pořízení podlahového vytápění. Podlahové vytápění může uspořit až desítky tisíc korun za rok.


Podlahové topení Zlín

18.04.2016

Realizace teplovodního podlahového topení ve Zlíně a okolí. Podlahové teplovodní topení, je navrženo pro vytápění povrchů místností. Díky vytápění relativně velkých ploch, může být tento topný systém provozován při nízkých povrchových teplotách a nízké teplotě vstupní topené vody.


Podlahové topení Brno

18.04.2016

Nabízíme Vám veškeré prověřené systémy podlahového topení pro domácnosti i komerční objekty v Brně a v Jihomoravském kraji.


Podlahové topení Olomouc

05.04.2016

Realizace systémů pro podlahové vytápění objektů v Olomouci a v Olomouckém kraji. Zajišťujeme pro Olomouc a Olomoucký kraj veškeré služby pro podlahové vytápění - konzultace, projekční práce, dodávky materiálu, stavební práce, topenářské práce a servis.


Izolace podlahy starého domu

04.04.2016

Zateplení se netýká pouze fasád či střech. Také podlaha může být místem úniků tepla. Úspěšně zabránit tomu může zateplení podlahy. Jaký izolační materiál při zateplování zvolit? A jak vlastně správně zateplovat? Spolu s odborníky vám poradíme.


Druhy vytápění domů

04.04.2016

Řešení, které snižuje výdaje za energie, zajímá každého, kdo se chystá stavět dům či rekonstruovat starší. Také výběr vhodného zdroje tepla pro byt může přinést významné provozní úspory.


Podlahové topení-dřevěná podlaha

04.04.2016

Stále rozšířenější používání podlahového vytápění, které je díky moderním regulačním systémům schopno s naprostou přesností udržovat teplotu povrchu podlah na hodnotě 27°C, již není spojeno pouze v kombinaci s keramickou dlažbou, která působila v obývacích pokojích poněkud chladným dojmem. V současné době je možno bez obav použít jako podlahovou krytinu také


Rekonstrukce domu-podlahové topení

04.04.2016

Vyplatí se podlahové topení? Ve srovnání s klasickými teplovodními radiátory je příjemnější, zdravější a ekonomičtější. teplý vzduch z radiátorů totiž stoupá, takže pokud chcete mít nohy v teple, přestěhujte se na horní palandu nebo radiátory řádně roztopte a u stropu si postavte saunu.


Rozdělovač podlahového topení

04.04.2016

Podlahové topení se řadí do kategorie velkoplošného vytápění. Jako topné těleso může sloužit celá podlaha a nebo jen její části. Ohřev vzduchu je zajištěn sáláním tepla, díky tomu je teplo distribuováno rovnoměrně v celé místnosti. Deska, nejčastěji anhydritová podlaha, je ohříváná teplovodním nebo elektrickým podlahovým topením na teplotu 25-30 C, u podlah


Podlahové topení-cena

03.04.2016

Cena podlahového topení se liší podle toho, zda se jedná o teplovodní podlahové topení, anebo o elektrické podlahové topení, a následně pak podle instalovaného výkonu na m2. To platí hlavně pro elektrické podlahové topení, kde není možnost volby teploty vody, ale pro dosažení skvělé tepelné pohody by se nemělo zbytečně u teplovodního topení šetřit náklady na